Rejestracja do gry Pobierz grę


World of Warships

Inne

Społecznościowe

Lokacje

Mapy w World of Warships są unikalne i różnorodne, od małych 24km x24km do dwukrotnie większych. Niektóre mapy dostępne są tylko dla graczy z danym poziomem.

 

Ocean
Jak samą nazwa wskazuje mapa ocean jest jedną z najprostrzych, jej rozmiary to 36×36 km. Otwarty teren stanowi wyzwanie dla niektórych klas okrętów. Ukształtowanie mapy daje jednak przewage okrętom bojowym i niszczycielom.

Big Race
Mapa o średnich rozmiarach 30×30 km składająca się z wielu wysepek które posiadają na tyle duże góry by były wstanie zapewnić ochrone przeciw atakowi z dużej odległości. Flota okrętów znajduje się w centrum mapy.

New Dawn
Mapa przeznaczona dla nisko poziomowych graczy o rozmiarach 36×36 km. Na mapie znajduje się wiele obiektów ograniczających dalekokosięzną widoczność.

North
Mapa jest dostępne dla graczy średniozaawansowanych posiadających odpowiedni poziom (tier). North to jedna z największych map w grze, posiadająca powierzchnie aż 48x48km. Większość mapy stanowi otwarty teren, oprócz terenów znajdujących się w centrum.

Bees to Honey
Bees to Honey to oficjalna nazwa mapy znanej jako Hotspot, która liczy sobie 48×48 km, mapa widoczna jedynie dla graczy z najwyższymi poziomami. Mapa nie każdemu przypada do gustu z powodu nietypowego rożłozenie punktów odrodzenia.

Ice Islands
Mapa dostępna tylko dla obrętów z tierem 9 i 10. Wyspa lodu to jedna z największych map, jest połączeniem otwartych terenów i wąskich kanałów.