Rejestracja do gry Pobierz grę


World of Warships

Inne

Społecznościowe

Okręty

Niszczyciele są okrętami przeznaczonymi do wykonywania różnego rodzaju zadań. Potrafią bez problemu wykryć odziały przeciwnika, zlikwidować je salwami torped. Jeden precyzyjny atak potrafi zatopić prawie każdy rodzaju okrętu, od pancerników, po lotniskowce.

Ten typ okrętów nie jest dobrze opancerzony, nadrabia to jednak szybkością i zwrotnością, dzięki tym cechom, przy dobrym sterowaniu, z łatwością unikają ataków wroga. Niszczycielami bardzo łatwo się manewruje, ich zaletą jest również szybkość strzelania. Powolne pancerniaki nie mają z nimi szans.

Celność niszczycieli poprawia zbliżenie się do sił wroga np. pancerniaków, jest to ruch bardzo ryzykowny, jednak graczowi może się bardzo opłacać.

Niszczyciele służą również do ochrony swoich sojuszników, broniąc ich przed nalotami złowrogich sił. Czynią to między innymi poprzez stosowanie zasłony dymnej, dzięki czemu ukrywają przyjacielskie odziały. Zasłona dymna stwarza okazję na szybką, niezauważalną ucieczkę lub niespodziewane wyłonienie się z mgły w celu dokonania szybkiego ataku.

Niszczyciel jest najbardziej zwrotnym i zwinnym typem okrętu w grze historycznej grze bitewnej World of Warship – krążkowniki, pancerniaki i lotniskowce nie potrafią tak szybko jak niszczyciel zyskiwać i wytracać prędkości.

Wadą tego rodzaju okrętu jest to, że pomimo małych rozmiarów wolno się obracają. Wpływa na to wąski i długi kadłub. W związku z tym promień skrętu niszczyciela często jest prawie tak samo duży, jak pancerniaka – dużo większego okrętu.

Niszczyciel zanurza się na niewielką głębokość, dzięki czemu może bez problemu płynąć przez płycizny. Jest to jego unikalna cecha, żaden z innych okrętów w grze World of Warship tego nie potrafi.

W trakcie gry gracz ma możliwość jeszcze bardziej ulepszyć swój okręt, montując różnego rodzaju elementy przeznaczone do wykonywania rozmaitych zadań na polu bitwy.

Niszczyciel to jeden z najlepszych okrętów, potrafi jedynym ciosem zmieść przeciwnika, nie ma sobie równych jeżeli chodzi o szybkość i zwrotność.