World of Warships Polska – pobierz. Zostań kapitanem okrętu wojennego

Przygotuj się do bitwy

Dołącz do Word of Warship polska i zasmakuj wspaniałej przygody. Wsiadaj na pokład i zostań prawdziwym kapitanem. Wygrywaj bitwy, ulepszaj i kupuj nowe okręty. Polska społeczność gry liczy już wiele tysięcy aktywnych graczy. Na polskim forum możesz znaleźć wiele przydatnych porad i informacji, a także poznać przyjaciół do wspólnej zabawy. Na forum znajdziesz swój klan, przewodnik po grze, najnowsze informacje o grze i wiele innych ciekawych informacji.

World of Warships Polska – pobierz

Gra oferuje nam wiele różnorodnych okrętów, a każdy z nich oferuje nam inny zestaw mocnych i słabych stron. Statystyki okrętów są bardzo zbliżone do możliwości tych maszyn w świecie rzeczywistym, co sprawi że poczujesz się jak w realnej bitwie. Stań do walki w kilku rodzajach bitwy PvP lub stwórz drużynę aby zmierzyć się ze sztuczną inteligencją. Tak stworzona mechanika sprawia, że każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

World of Warships pobierz i ciesz się rozgrywką. Gra jest całkowicie darmowa, a rozbudowany system rozwoju ulepszeń oraz spory arsenał okrętów do odblokowania sprawia, że gra cieszy na długie godziny. Twoja załoga już na Ciebie czeka.

 

Author: admin