Trwała trwałość

Być może marzysz o sprężystych, miękkich lokach każdego dnia lub o prostych, pozbawionych puchu włosach, gdy budzisz się rano! Jeśli to brzmi jak ty, być może zastanawiasz się nad zabiegiem trwałej ondulacji w celu uzyskania takiego wyglądu, na co nie pozwolą twoje naturalne włosy.
Nie martw się, jest kilka rzeczy na ten temat, które musisz rozważyć przed podjęciem dużej decyzji.
Nie jest tajemnicą, że lata 80. powracają w branży kosmetycznej i fryzjerskiej. W modzie pojawiło się ponownie afro, trwała mokra włoszka , trwała ondulacja. Pamiętasz te czasy, kiedy wszystkie kobiety miały duże kręcone włosy i dążyły do idealnych loków?

 

Mamy zapisane bardzo konkretne wspomnienia na pytanie „Co to jest trwała?”. Pytanie to zwykle zadaje młodsza osoba, która nie miała okazji doświadczyć trwałej grzywki, burzy loków i afro.
Nowoczesna trwała nie ogranicza się tak bardzo do obszernych kręconych włosów z przeszłości. Teraz możesz zmieniać rozmiar i napięcie loków, uzyskując w ten sposób nowoczesną fryzurę.
Na szczęście technologia ewoluowała na przestrzeni lat, a chemikalia stosowane do pielęgnacji włosów kilka dekad temu nie są już używane. Produkty użyte do osiągnięcia trwałej przeszły długą drogę. Proces uzyskiwania trwałych kręconych włosów nie jest tak inwazyjny jak kiedyś. Piękno trwałej ondulacji polega na tym, że można ją dostosować do indywidualnych oczekiwań i potrzeb.
Przed podjęciem tej decyzji porozmawiaj również z profesjonalistą, który doradzi Ci w wyborze i dostosuje rodzaj trwałej do Twoich włosów.

Author: admin