Jak zamówić pranie na telefon w Warszawie?

Pranie na telefon Warszawa — jeśli jesteś zainteresowany tą usługą, koniecznie przeczytaj, co zrobić, by ją zamówić. Choć przyzwyczailiśmy się do tego, że rzeczy, których nie da się wyprać w warunkach domowych, zanosimy do pralni, to już nie musimy tego robić! Pralnia EBS oferuje usługę prania na telefon, dzięki czemu nie trzeba wychodzić z domu.

Wystarczy zadzwonić pod numer 732 60 60 60, podając ilość rzeczy do odbioru. W dogodnym dla klienta terminie kurier odbierze ubrania, tekstylia i wszystko inne, co wymaga prania. Rzeczy zostaną posortowane i wyprane z użyciem najnowocześniejszych, bezpiecznych dla tkanin i przyjaznych dla środowiska metod.

Pranie na telefon — jak to działa?

W usłudze pranie na telefon nie ma nic skomplikowanego. Wystarczy wybrać numer, określić co chce się wyprać i podać adres odbioru. O ustalonej godzinie zjawia się kurier, by odebrać rzeczy. Wyprane i wyprasowane przywozi z powrotem – w dogodnym dla klienta czasie. Płatności dokonuje się kartą lub gotówką.

Cena za samo pranie nie różni się od tej zamieszczonej w cenniku. Czas wykonania usługi jest uzależniony od rodzaju odzieży. Najmniej czasu zajmuje pranie odzieży tekstylnej. Z uwagi na charakter usługi, dłużej trzeba poczekać na wypraną odzież i obuwie skórzane. W pralni EBS istnieje możliwość zlecenia prania w trybie ekspresowym.

Pranie na telefon — dlaczego warto?

Bez dojazdu do pralni, czekania w kolejce, wypełniania internetowych formularzy, a wykonując zaledwie jedno połączenie z numerem 732 60 60 60, można zamówić pranie na telefon w Warszawie. Trzeba przyznać, że to spora oszczędność czasu i wygoda dla klienta. To jednak nie jedyne zalety prezentowanej usługi.

Oddając swoje rzeczy do profesjonalnej pralni, jaką jest EBS, można mieć pewność, że zostaną one w odpowiedni sposób wyczyszczone. Odbędzie się to bez szkody dla delikatnych tkanin, ale też z troską o środowisko. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, a także otwartość na nowe, ekologiczne rozwiązania, to najlepsza reklama EBS.

Author: admin